Czekasz na jakość w nauczaniu? Interesują Cię wyniki? Chcesz przełamać barierę językową? Zapraszamy na zajęcia online do WallstreetYourEnglish.
Nasza propozycja:

  •  Lekcja próbna online – sprawdz i decyduj
  • zajęcia indywidualne lub grupowe na Twoim poziomie
  •  autorskie programy nauczania
  • autorskie notatki wizualne
  •  wykwalifikowana kadra nauczycieli
  • profesjonalne platformy do prowadzenia zajęć zdalnych
  • wykorzystanie technologii

Spodziewane

Efekty

Nauczycielie w Naszej szkole są wysoko wykwalifikowaną kadrą. Szkolimy się cały czas na w Polsce, na świecie oraz online. To zapewnia Naszym kursantom szybki rozwój umiejętności językowych. Jesteśmy znani z tego, że łamanie Twoich barier językowych jest Naszym hobby. Metody pracy zostały opracowane przez Angelika Skotnicka . Podczas Naszych zajęć zapoznasz się z technikami myślenia wizualnego, sketchnotingu oraz graphic recordingu. Twoje notatki jeszcze nigdy nie były tak efektywne, a to wpływa na Twój rozwój językowy. Co więcej kadra lektorska pozostaje pod opieka metodyka -Joanna Juszczyk- który jest równiez do dyspozycji naszych kursantów i ich rodziców.

Poznaj Nasz Zespół

Nauczycielie w Naszej szkole są wysoko wykwalifikowaną kadrą. Szkolimy się cały czas na w Polsce, na świecie oraz online. To zapewnia Naszym kursantom szybki rozwój umiejętności językowych. Jesteśmy znani z tego, że łamanie Twoich barier językowych jest Naszym hobby. Metody pracy zostały opracowane przez Angelika Skotnicka . Podczas Naszych zajęć zapoznasz się z technikami myślenia wizualnego, sketchnotingu oraz graphic recordingu. Twoje notatki jeszcze nigdy nie były tak efektywne, a to wpływa na Twój rozwój językowy. Co więcej kadra lektorska pozostaje pod opieka metodyka -Joanna Juszczyk- który jest równiez do dyspozycji naszych kursantów i ich rodziców.

Co

Oferujemy

Innowacyjne metody pracy w oparciu o sktechnoting

Metoda opracowana przez Angelikę Skotnicką. Notatki wizualne są podstawą Naszych zajęć językowych. Dzięki Nim każda grupa rozwija się własnym, indywidualnym tokiem oraz tempem rozwoju. 
 

Tylko wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli

Każdy z Naszych nauczycieli bierze rocznie udział w kilku szkoleniach, konferencjach, kongresach dla nauczycieli języków obcych. Stawiamy na ciągły rozwój Naszej kadry aby być na bieżąco z tym co dzieje się w edukacji. Tylko poprzez ciągły rozwój Nas- nauczycieli możemy świadczyć usługi o najwyższej możliwej jakości.Nad całym zespołem nauczycieli czuwa Nasz własny metodyk- Pani Joanna Juszczyk, która dba oraz opiekuje się nauczycielami pod kątem rozwoju metodycznego. 

Wykorzystanie nowoczesnych platform

Każdy z Naszych klientów ma darmowy dostęp do dwóch platform. Jedną z nich jest platforma do nauko słownictwa omawianego podczas zajęć, a druga to Rysowana Gramatyka, gdzie Angelika w rysowany sposób objaśnia zawiłości gramatyki języka angielskiego. 

Wykorzystanie zasad neurodydaktyki i neurolingwistyki

Stawiamy bardzo mocno na to, aby nauka w Naszej szkole przebiegała zgodnie z pracą mózgu, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na szkolenie Naszej kadry z tajników neurodydaktyki oraz neurolingwistyki. 

Pani Angelika Skotnicka pracując w firmie S4E pełniła obowiązki nauczyciela – lektora języka angielskiego. Wykazała się doskonałą organizacją pracy własnej i słuchaczy. Dzięki bardzo bogatym i nieszablonowym metodom pracy w grupach potrafiła skutecznie spontanicznie aktywizować dzieci do wspólnej zabawy z językiem angielskim. Pani Angelika jest osobą bardzo pogodną, komunikatywną, szybko nawiązująca kontakt z klientemi, a dzięki dużym kompetencjom, bogatej metodyce oraz także ciekawym pomocom dydaktycznym doskonale wypełniała swoje obowiązki na pełnionym stanowisku.Chętne uczestnictwo w dodatkowych kursach oraz szkoleniach dowodzi, że Pani jest osobą stale podnoszące swe kompetencje.Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Panią jako pełnego pasji i profesjonalizmu nauczyciela.
Krzysztof Szablowski
S4E Team Leader w S4E S.A.
Szkolenia językowe prowadzone przez firmę Wallstreet Your English dzięki wnikliwej analizie potrzeb klienta dostosowane są nie tylko do oczekiwań firmy, a także uczestników zajęć. To co odróżnia szkołę Wallstreet Your English na rynku, to z pewnością implementacja procesu myślenia wizualnego w tok nauczania. Szkoła ta wprowadziła tę metodę jako pierwsza na rynku. Cechy, które wyróżniają pracowników to wiedza zarówno merytoryczna jak i metodyczna, dokładność, samodzielność, a przede wszystkim kreatywność w tworzeniu zapisów graficznych zajęć. Nie można zapomnieć o chęci do pracy oraz ciągłego rozwoju osobistego. Z pewnością stawiają czoła nowym wyzwaniom, bardzo chętnie stosują innowacyjne rozwiązania. Uczeń jest tutaj zaopiekowany i czuje się bezpiecznie o swój rozwój językowy. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić szkołę Wallstreet Your English jako profesjonalnie przygotowanego usługodawcę w zakresie szkoleń językowych na wszystkich poziomach zaawansowania.
Dominika Maciołek
Prezes zarządu w firmie Maciołek i Wspólnicy, autorka programu telewizyjnego "Hr pod lupą", trener biznesu.
Szkoła językowa Wallstreet Your English w Bochni od maja 2017 prowadzi kursy języka angielskiego dla pracowników jednej z największych grup kapitałowych w Polsce, Grupy Zasada S.A., skupiającej ponad 40 spółek działających w różnych sektorach gospodarki.Lektorzy szkoły Wallstreet Your English to profesjonalni nauczyciele, doskonale przygotowani do prowadzenia zajęćjęzykowych. Dodatkowo, wykazali się nie tylko wysokimi kwalifikacjami, umiejętnością przekazania wiedzy, ale również zamiłowaniem do nauki języków obcych. Rekomendujemy szkołę językową Wallstreet Your English jako zespółświetnych fachowców nauczania języków obcych.
Grzegorz Mrozowski
Dyrektor Operacyjny/Chief Executive Officer Zasada Trans-Spedition