Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchamiamy specjalną ofertę zajęć Wallstreet Na Kółkach. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele spraw do załatwienia poza pracą mają rodzice oraz na ile zajęć pozalekcyjnych uczęszczają nasi uczniowie. Często, samo wygospodarowanie nawet 60 min tygodniowo na lekcje angielskiego bywa wyzwaniem, nie wspominają o dojeździe do szkoły. Z myślą o takich sytuacjach wprowadzamy w życie Wallstreet Na Kółkach, czyli naukę języków obcych z dojazdem do kursanta. 
Program kursu, ustalany jest indywidualnie z danym klientem w oparciu o jego potrzeby językowe. Oferta zawiera między innymi: korepetycje, rozwijanie ogólnych zdolności językowych, przygotowania do kartkówek, sprawdzianów, przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz do matury. 
Uczymy każdą grupę wiekową. Specjalnie dla najmłodszych (6-10 lat) proponujemy nowość na polskim rynku: unikalną metodę Wow English, która zawiera bogaty pakiet multimedialny: książka, DVD, CD oraz dodatkowe materiały do nauki języka angielskiego w szkołach podstawowych takie jak unikalne filmy wideo, które umożliwiają dziecku kontakt z rodowitym Brytyjczykiem Steve R Wattsem. Twarz Steve’a jest tutaj znakiem rozpoznawalnym. Największą zaletą metody Wow English jest to ze bazuje ona na użyciu pamięci emocjonalnej, pozwalającej na efektywny proces nauki wykorzystujący naturalną mimikę twarzy Steve’a.