To tu odkrywamy potencjał Twój i Twojego dziecka!

Wallstreet Your English to szkoła językowa, która powstała w 2014 roku. Obcenie zdalnie prowadzimy zajęcia w Bochni oraz Krakowie, natomiast zajęcia online prowadzone są na terenie całej Polski.

Założycielem szkoły jest Angelika Skotnicka, która od 11 lat uczy języka angielskie dzieci, dorosłych oraz klientów biznesowych. Angelika jest autorką książki "Masz Tę Moc". Jest to pozycja traktująca o myśleniu wizualnym oraz sketchnotingu. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy pierwszą szkołą w Polsce, która zaimplementowała proces myślenia wizualnego oraz graphic recordingu do nauki języków obcych.

W maju 2018 roku, Angelika opowiadała o Naszej metodzie oraz jej wpływie na rozwój zarówno językowy jak i osobisty uczniów podczas konferencji TEDxKazimierz. Jak tylko pojawi się oficjalne nagranie, będą mogli je Państwo zobaczyć tutaj, a teraz mogą Państwo przeczytać o tym więcej na oficjalnym profilu Facebook Angeliki:

Co więcej, w maju Angelika wyruszyła na konferencję edukacyjną do Nowego Jorku, gdzie przedstawiła graficzny zapis wiedzy nauczycielom z USA.

Więcej o tym wydarzeniu tutaj:

Wszystko to wspólnie przekładamy na zajęcia językowe w naszej szkole dzięki czemu:

Naszymi największymi sukcesami są sukcesy Naszych uczniów. Zajrzyj do zakładki Zaufali Nam, aby się przekonać o Naszej skuteczności: