3-5 lat

Pierwsze kroki!

Wiek od 3 -5 lat to najlepszy okres, aby rozpocząć swoją przygodę z nauką języka obcego! To najlepszy moment na obudzenie potencjału językowego dzieci oraz rozbudowanie wyobraźni językowej. Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo szybko chłoną język obcy. Nowe słówka, wyrażenia czy też zwroty z życia codziennego nie są dla nich żadną przeszkodą, ponieważ z Nami uczą się języka przez zabawę, a na Naszych zajęciach uczą się również z robotem Emys, który wspiera rozwój językowy przedszkolaków. Razem rymujemy, śpiewamy, rysujemy, tworzymy różne projekty oraz bardzo dużo mówimy w języku obcym, a robot Emys wspiera Naszą wymowę, ponieważ jest prawdziwym brytyjczykiem. Kursy dla dzieci 3- 5 dostosowane są do wieku oraz etapu rozwoju dzieci.

6-9 lat

Językowa podróż!

Na tym etapie dzieci są już mocno zaangażowane w naukę języka obcego. To idealny moment na to abyśmy mogli rozbudować oraz poszerzyć umiejętności językowe Twojego dziecka, ponieważ do 9 roku można zbudować w dzieciach dwujęzyczność!! To właśnie teraz, poznajmy żywy świat języka, odwiedzamy razem różne miejsca, poznajemy inspirujących ludzi, opowiadamy niesamowite historie. Dużo rozmawiamy, zgłębiamy tajniki podstawowej gramatyki języka angielskiego oraz świetnie się przy tym bawimy. Dużo rysujemy, wykoprzystujemy technologię do wspierania procesu nauki, tworzymy projekty językowe, rysujemy, czytamy i odkrywamy tajemnice, które skrywa przed nami język obcy. Postępy monitorujemy na każdych zajęciach oraz dzięki dwóm egzaminom semestralnym oraz końcoworocznym.

10- 14 lat

Językowa pewność siebie!

Na tym etapie dzieci swobodnie posługują się językiem angielskim. Otwieramy się na nowe możliwości językowe, poznajmy coraz trudniejsze struktury gramatyczne, dzięki którym do 7 klasy omawiamy cały materiał szkoły podstawowej, a to wszystko po to aby ostatni rok przed egzamin ósmoklasity móc poświęcić na gruntowne powtarzanie wiedzy oraz przygotowanie i przyzwyczajenie się do formy pisemnej egzaminu. To właśnie teraz odkrywamy jak możemy żyć językiem, wyrabiamy pozytywne nawyki językowe i język zaczyna Nas otaczać na każdym kroku. Tworzymy wspólnie notatki wizualne, występujemy przed publicznością, a do tego świetnie się bawimy językowo. Jesteśmy zaopatrzeni w około 300 gier planszowych oraz niezliczoną ilość gier online. Postępy monitorujemy na każdych zajęciach oraz dzięki dwóm egzaminom semestralnym oraz końcoworocznym.

Zajęcia dla młodzieży

Idę w świat!

To etap, w którym zaczynamy się bawić językiem, zgłębiać coraz poważniejsze tematy. Jednym słowem wchodzimy w językową dorosłość. Zajęcia te dopasowujemy do poziomu Naszych uczniów. Dzięki wyposażeniu sal w telewizory oraz tablety rysunkowe, jesteśmy w stanie tworzyć zajęcia zgodne z zainteresowaniami oraz poziomem językowym Naszych kursantów. Przygotowujemy się do egzaminów maturalnych, FCE, CAE oraz tworzymy własne wystąpienia publiczne. Wynosimy język poza szkolną ławkę! Mierzymy się z prawdziwą językową rzeczywistością poprzez pracę na materiałach autentycznych. Język jest naszym narzędziem codziennej komunikacji i swobodnie wykorzystujemy go w życiu. Bez stresu myślimy o przyszłości, podróżach i rozmowach kwalifikacyjnych do pracy.

Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia te dopasowujemy do poziomu oraz zainteresowań Naszych uczniów. Wspólnie planujemy rozwój językowy biorąc pod uwagę preferencje ucznia, stopień znajomości języka oraz plany na przyszłość.

Zajęcia w korporacjach

Zajęcia te dopasowujemy do poziomu oraz zainteresowań Naszych uczniów. Wspólnie planujemy rozwój językowy biorąc pod uwagę preferencje ucznia, stopień znajomości języka oraz plany na przyszłość. Masz wpływ na proces nauki na każdym jej etapie.

Zajęcia online

Baza stworzonych materiałów oraz setki godzin doświadczenia w nauczaniu online pozwala Nam prowadzić zajęcia zdalne na każdym etapie zaawansowania językowego. Mamy uczniów z Warszawy, Hiszpanii, Niemiec, oraz wielu innych miejsc, które są daleko od Bochni oraz Krakowa.